BBDizainas | Apie mus
19048
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19048,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Žinia, – grožis ir jo suvokimas – individualus dalykas ir kiekvienas mato skirtingas jo apraiškas. Bet, paklausite Jūs, kaip apjungti tuos gana subjektyvius dalykus, kad jie būtų įvardinti gražiais ir tiktų individualiam skoniui?!

Mes žinome ir gebame rasti tą vienintelį sprendimą, tinkantį tik Jums. Grožio kūrimas – tai ne vien tik tai, ką pamatys Jūsų akys. Tai mūsų patirtis ir meistriškumas, tai siekis sukurti formą, harmonizuojančią turiniui. Tai kaskart vis nauji ieškojimai, pastangos įsiklausyti ir suvokti Jūsų pageidavimus ir įsivaizdavimus, kad skirtingai suprantama vaizdo ekspresija, plastinė raiška ir visos kitos mūsų kolektyvui gerai pažįstamos meninės ir kūrybinės priemonės priverstų Jus aiktelėti ir maloniai pakylėtų įžengus į šventei papuoštą salę, kad Jus lydėtų tas nepakartojamas pasitenkinimo jausmas, jog viskas sukurta atliepiant Jūsų skoniui ir tik Jums. Mūsų siekis – Jūsų ,,sumišimas, smagus sukrėtimas, ilgesys, meilė, džiugus drebulys, – štai jausmai, kuriuos turi sukelti bet koks grožis“ (Plotinas)

Mūsų kolektyvas, nemenkai pasikaustęs dailės, meno teorijos ir istorijos, dizaino, floristikos praktikos dalykuose ir turintis nemenką patirties bagažą, jau beveik dešimtmetį dirba šį mėgstamą ir daug teigiamų emocijų keliantį darbą. Siūlome Jums savo kūrybingumą ir idėjas. Jūsų vestuvės, oficialus priėmimas, kokteilių vakarėlis, šeimos šventė ar kitas renginys – mums yra svarbiausias. Parinkdami gėles ar kurdami jų kompozicijas, dekoruodami stalus, derindami įvairius patalpų puošybos būdus – stengsimės sukurti gėlių, spalvų ir faktūrų simfoniją bei išskirtinę atmosferą įvairioms progoms

Miglė apie save

Viena iš vaikystės svajonių,  užrašyta mokyklinio sąsiuvinio lape,  buvo savas gėlių kioskelis. Mano vaikams ši svajonė, kažkodėl, atrodo labai juokinga. Ji taip ir liko neįgyvendinta… iki šiol. Bet kas žino… Tikriausiai dėl svajonių,  o gal, kad augome meniškoje aplinkoje, ateities keliai nuvedė į dailės studijas. Baigiau A. Martinaičio dailės mokyklą, Vytauto Didžiojo Universitete gilinausi į menotyrą, įgijau menotyros magistro laipsnį. Dar studijų metais pradėjau dirbti Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, kuriame jau beveik du dešimtmečius dirbu muziejinį darbą, kuruoju parodas, rengiu įvairius vaizduojamosios dailės sričių projektus. Jau darbo pradžioje muziejuje  pastebėjo mano meilę gėlėms, tad gavau puikią galimybę floristinėmis kompozicijomis puošti  muziejuje vykstančius renginius: parodų atidarymus, proginius kultūrinius renginius, įvairių šalių valstybinių delegacijų vizitus. Darbas muziejuje ir pažintis su floristu Marijumi Gvildžiu atvėrė galimybę prisijungti prie pirmųjų Lietuvoje floristikos švenčių – „Įkvėpimo dienų“ organizavimo, o patirtis, įgyta floristikos kursuose, supažindino su šios srities kūrybine virtuve.

Birutė apie save

Skirtingai nei sesė, jokių svajonių apie gėles neturėjau… Tiesiog  traukė ir įkvėpimo teikė domėjimasis mada, interjeru ar  spalvomis, kurios nuolat lydėjo mane tėčio liejamose akvarelėse. Įgijusi Kauno Technologijos universitete tekstilės dizaino ir inžinerijos magistro laipsnį, eilę metų dirbau vienoje didžiausių Lietuvos drabužių gamybos bei eksportavimo įmonių.  Kūrybinio ir vadybinio darbo įgūdžiai,  bendravimo  dideliame kolektyve patirtis – šiandien ypač svarbūs ir aktualūs dirbant mažesnėje komandoje, taip pat ir bendraujant su klientais. Noras kurti, puošti, fotografuoti pastūmėjo baigti pažintinį interjero dizaino teorijos, praktikos kursą bei Všį Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre – Europinės floristikos pagrindų neformalaus ugdymo programą. Pažintis su specialybės dėstytoju, žymiu Lietuvoje bei užsienyje floristu Marijumi Gvildžiu, įtraukė į spalvingą, įdomų, nuolat besikeičiantį floristikos pasaulį. Žemės meno festivaliai, įvairūs renginiai, kursai,  vedami garsiausių Šveicarijos, Ispanijos, Rusijos ir kt. floristų – profesinio tobulėjimo bei gyvenimiškos patirties mokykla.

Ir dar…

Prieš gerus devynerius metus drauge sukūrėme floristinio dizaino ir dekoravimo studiją, dirbančią pagal individualius užsakymus. Vienos iš pirmųjų Lietuvoje pasiūlėme pilno šventės stiliaus sukūrimo bei išpildymo idėją.   Neturėjome konkrečios vizijos, bet ji po truputį ryškėjo. Tai vestuvės.  Nors šių projektų įgyvendiname daugiausiai, vis dėlto esame atviros ir noriai imamės įvairiausių renginių floristinio dizaino ir dekoravimo darbų. Dažnai pašmaikštaujame, jog esame kuoktelėjusios, nes nesugebame kartotis. Kiekvieną projektą kuriame individualiai, stengiamės apjungti asmeninį kliento norą su mūsų kuriamu kiek romantizuotu stiliumi.


Those do my homework efforts, members of congress say, are needed not only to help low- and middle-income undergraduates and their families, but also to ensure that the http://www.themarketingblog.co.uk/2019/08/best-content-marketing-tools-to-develop-and-promote-your-website/ nation produces enough highly skilled workers to fill jobs in the future economy.