BBDizainas | Paslaugos
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

FLORISTIKA

Mes teikiame floristikos paslaugas vestuvėms ir kitoms iškilmingoms progoms. Pasirūpiname visais Jūsų šventės floristiniais sprendimais.

Floristinis dekoras – tai ne vien tai, ką Jūs išvystate šventės dieną. Tai sudėtingas kūrybinis procesas ir ilgas bei kruopštus darbas iki šventės. Šis procesas apima gėlių rūšių, spalvinių derinių parinkimą, paskaičiavimus, darbą su užsienio gėlių tiekėjais ar vietiniais augintojais; taip pat gėlių tvarkymą, komponavimą, transportavimą ir t.t. Turite begalę idėjų ir nežinote nuo ko pradėti? Tam mes ir esame. Išklausę Jus, padėsime sukurti šventės viziją ir įgyvendinti idėjas. Galite būti tikri, – kiekvieną Jūsų šventės gėlę parenkame atsakingai ir kruopščiai, įvertinę visumą, atsižvelgdami į šventės vietą, sezoniškumą, biudžetą ir pan. Tinkamai parinktos ir sukomponuotos gėlės Jūsų šventę gali padaryti dar įsimintinesnę!

DEKORAS

Tai šventės stiliaus sukūrimas, santuokos ceremonijos vietos puošimas, skirtingų paskirčių erdvių dekoravimas – „lounge“ vietos, foto vietos, saldumynų ar sūrių stalų.

Individualus ir išskirtinis Jūsų šventės dekoras – tai momentas, kai kuriami prisiminimai visam gyvenimui. Nuo paprasto iki ekstravagantiško, nuo tradicinio iki prabangaus ar net neįprasto, – tai Jūsų svajonės ir mūsų vaizduotė. Šventės dekorui naudojame savo inventorių, o tai, ko trūksta, ieškome pas savo ilgamečius partnerius. Išskirtinio dekoro sukūrimas – mūsų specializacija. Iš patirties žinome, kad nepaprastai svarbu aptarnaujant vestuves ir šventinius renginius yra organizuotumas, komandos efektyvumas ir punktualumas. Tai dar viena mūsų stiprioji pusė.

NUOMA

Nuomojame inventorių švenčių dekoravimui. Nuo 2007m. mūsų specializacija – vestuvių puošyba, bet mielai imamės ir kitų projektų. Esame sukaupę daug įvairių daiktų ir detalių, tinkamų vestuvių (ir ne tik) dekoravimui. Nuomojamais daiktais mielai dalijamės ne tik su jaunavedžiais, norinčiais individualiai papuošti savo šventę, renginių planuotojais, bet ir su dekoratoriais, fotografais bei su visais, kurie mūsų kolekcijose atras sau tinkamų daiktų ar idėjų. Didelę asortimento dalį galite rasti mūsų svetainės skiltyje „nuoma“. Kadangi mūsų inventorius nuolat papildomas, tad neradę tinkamų, ar reikalingų Jums daiktų, teiraukitės telefonu arba atvykite į mūsų patalpas Kaune. Nuomojantis inventorių, galime pasiūlyti ir transportavimo paslaugą.


In the past year, my students have blogged, partnered with other classrooms on twitter, taken part in global read alouds, produced flick-it videos, and connected with old-fashioned snail-mail pen pals https://thebroodle.com/marketing/how-to-write-effective-email-marketing-content/.